book-bindings-composition-desk-891059

HAKKIMIZDA

Akyüz Mobilya olarak 22 yıllık sektör tecrübemizle, Yatak odaları, Yemek odaları, Tv üniteleri, Koltuk ve Köşe takımları gibi pek çok alanda, Klasik&Avangart ve Modern olarak evinizin mobilya ve dekorasyon işlerini yapmaktayız. Hayalinizdeki özel mobilya tasarımlarını da gerçeğe dönüştürebiliyoruz. Size özel mobilya tasarlayıp, bunların uygulamasını yapabiliyoruz.
Faaliyet alanında ihtiyacınız olan tüm mobilya gereksinimini, size göre özel tasarlayıp, titiz işçiliğini ve yüksek kalitedeki ürünleri ile birleştirerek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Anahtar teslimi mobilya projelerini zamanında, titizlikle başarı ile uygulamaktayız. Ahşap mobilya üzerine ürün yelpazemizi her geçen gün sizden gelen istekler doğrultusunda geliştirmekteyiz.
Müşterilerinin memnuniyetini her şeyden önde tutarak edindiği vizyon ve misyon ile ahşap mobilya modellerinin satışını yaptığı gibi, müşterilerine mobilyaların uyumu ve dekoratif tasarımlar oluşturma konusunda da danışmanlık hizmeti verektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilere mobilyada aradıkları herşeyi bulma olanağı sağlayan firmamız,sınırsız hizmet anlayışı ile satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün yelpazesi ve çeşitliliği konusunda sektörde takdir kazanmış ve çağdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak mobilya sektöründe ön sıralarda hak ettiği yeri almayı başarmıştır.
Amacımız ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirliğimiz ve yüksek iş olanağımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

İnsanların zamanının büyük bir bölümünü geçirdikleri yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmeyi amaçlamakta ve çalışanları ile ürün dizaynını yapmakta ve her üretimde özgünlüğü hedef alarak konforu,şıklığı ve kaliteyi de geride bırakmadan insanlara hizmet vermektedir.
En son teknolojinin kullanıldığı makina parkında üretim yapan mobilyanın ihracattaki en büyük hedefi Türkiye’de ürettiği tüm ürünlerini kalite güvencesi ile tüm dünyaya tanıtmaktır.
Zoru isteyen ve başarmak için sınırları zorlayan, doğru zamanda doğru yerde olmayı ve fırsatları yakalamayı başarabilen, güvenilir, sistemli, dinamik ve kendini geliştiren bir şirket olmak.