book-bindings-composition-desk-891059

HAKKIMIZDA

Ev dört duvardan ibaret bir yapıyken biz onları yuva haline getiririz. Iste hayallerindeki yuvayı olusturmak isteyenlerin ilk adresi olan Akyüz Mobilya 1998’den beri sektöründe kendini duyurmayı basarmıs güçlü bir mobilya magazasıdır. Evinizdeki huzuru, güveni ve mutlulugu yansıtmayı amaç edinen köklü firmamız, ürün çesitliligi ve kalitesiyle ile sizleri alıp hiç bilmediginiz bir dünyaya götürecek. Bu dünyada siz renklerin ısıltısı ve ahengiyle büyülenirken Akyüz Mobilya’nın üstün hizmet kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Evinizin bir odasındaymıs gibi sizi rahat hissettirecek olan  alısanlarımız ve çalısma ortamımız ile mutlulugunuza giden yolculukta asla yalnız olmayacaksınız.

MİSYONUMUZ

Bir hedefiniz varsa emek vermeden ulasmanız mümkün olmayacaktır. Kuruldugu günden bu yana sizleri mutlu etmeyi, en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri sunmayı kendine hedef edinen Akyüz Mobilya bulundugu sektöre deger katarak her gün gelismeye devam etmektedir. Kalitesinden ödün vermeden sizlere ürün yelpazesi yüksek ve özgün tasarımlar sunarak kendinize büyüleyici bir dünya kurmanızı saglamaktadır. Çalısanlarını her zaman destekleyerek onları müsteri memnuniyeti konusunda egitmekte ve böylece alacagınız hizmeti güzellestirmektedir. Satıs sonrası hizmetlerinde müsterilerinin yanında olan Akyüz Mobilya güvenli alısverisin ilk noktası olarak sektöründe adını  altın harflerle  azdırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelismelerin günümüz dünyasında büyük önem kazanması ile mobilya sektöründe de güzel ilerleyislerin yasandıgı bir döneme sahit olmaktayız. Bu dönem içerisinde Akyüz Mobilya olarak biz de sınırlarımızı asıyoruz. Kalite çıtamızı düsürmeden ürün çesitliligimizi arttırarak konforun sıklıga büründügü mobilyalarımızı sizlerle bulusturuyor ve aynı zamanda sizler için özgün tasarımlar gerçeklestiriyoruz. Magazamıza ilk adımınız ile yeni bir kesfe çıkmanızı  aglarken bu kesifte sizlere ürünlerimiz, çözümlerimiz, dekorasyon fikirlerimiz ve satıs sonrası hizmetlerimizle destek olmaya devam ediyoruz. Içinde bulundugumuz sektörü yakından takip ederken sirket politikalarımıza uygun çıkarımlarımızla biz de her daim gelismeye devam ediyoruz.